No entries to show

» Rockets - Grizzlies 109:115
24.12.2016 - 9:08 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Dziś krótko, Rakiety uległy na wyjeździe Niedźwiadkom różnicą 6 punktów. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Mike Conley, autor 24 punktów. Pociesza jedynie season high Ryana Andersona - 31 oczek (8 trójek)

» Wygrana z Suns
22.12.2016 - 8:50 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets pewnie wygrali z Suns 125:111. Można powiedzieć, że gra Rakiet wróciła na właściwy tor. Większa skuteczność z gry i w końcu wpadające trójki. Efektem były wygrane wszystkie 4 kwarty i wygrana różnicą 14 oczek. [więcej ...]

» Seria Rockets dobiegła końca, wyróżnienie dla Hardena
21.12.2016 - 6:54 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Niestety ale Spurs pokonali nas w naszej hali 102:100, a dokładniej Patty Mills rzucił zwycięską trójkę na 0:12.9 do końca. Tym samym seria zwycięstw Rakiet została zakończona na liczbie 10. Nasz zespół rzucał na najgorszej w tym sezonie skuteczności z gry, zarówno za dwa jak i za trzy punkty. Było naprawdę blisko i całe spotkanie było wyrównane, ale zabrakło szczęścia w ostatnich sekundach dla Erica Gordona i Jamesa Hardena. [więcej ...]

» Dogrywka i wygrana z Tibmerwolves
18.12.2016 - 11:29 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets zawalili drugą kwartę, a na 2 minuty przed końcem meczu przegrywali 12 punktami, ale niesamowita pogoń naszych graczy doprowadziła do dogrywki, w której dobiliśmy zespół gospodarzy mimo niesamowitego meczu Karl-Anthonego Townsa. [więcej ...]

» Historyczna noc, ogrwamy Pels
17.12.2016 - 11:17 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets wygrali we własnej hali z New Orleans Pelicans 122:100. Wygrana o tyle istotna, że padło w niej kilka rekordów: Harden przegonił Olajuwona w ilości triple-doubles jako gracz Rockets, zespół ustanowił nowy rekord ligi w ilości celnych trójek w meczu - 24, a także poprawił własny rekord w ilości prób zza łuku w meczu podejmując takich prób 61 (poprzedni rekord to 50 prób). Więcej info wieczorem. [więcej ...]

» Triple-double Hardena, wygrywamy z Kings
15.12.2016 - 7:50 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
James Harden zanotował kolejne w tym sezonie triple-double (tym razem troszkę mniej pokaźne), a Rockets rozjechali Kings 132:98, co daje nam ósmą wygraną z rzędu. W naszym zespole punktowali wszyscy z wyjątkiem Tylera Ennisa. [więcej ...]

» Rakiety nie zwalniają tempa, siódma wygrana z rzędu.
13.12.2016 - 9:57 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets pokonali u siebie Brooklyn Nets 122-118, notując 7 wygraną z rzędu. Harden zakończył spotkanie z 36 punktami, 11 asystami i 8 zbiórkami. Udało się wygrać mimo słabszej skuteczności rzutowej od gości oraz naprawdę przeciętnego rzucania osobistych (21-36 trafionych). Do tego pozwoliliśmy Nets na rzucenie nam 68 punktów z pomalowanego, co stanowi rekord pod tym względem w tym sezonie, rzecz jasna rekord, z którego cieszyć się nie możemy. [więcej ...]

» Mavericks - Rockets 87:109
11.12.2016 - 11:18 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Wygrywamy szóste spotkanie z rzędu, pewnie pokonując u siebie Dallas. Hardenowi zabrakło jednej zbiórki do triple-double, a pięciu inny graczy naszej drużyny punktowało dwucyfrowo, zatem bez fajerwerków indywidualnie, ale za to team basketball jak trzeba. [więcej ...]

» Triple-double Westbrooka nie wystarczyło na Rakiety
10.12.2016 - 11:02 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rockets pokonali na wyjeździe świetnych w tym sezonie Thunder i dali radę kolejnemu mega występowi Russa. Pokonujemy OKC 102:99. Może ogólna skuteczność rzutowa w tym spotkaniu nie powalała na kolana (zarówno za dwa jak i za trzy punkty), ale wygrywamy i to się w ostatecznym rozrachunku liczy najbardziej. Dobry Harden, Dekker i Harrell po raz kolejny świetnie się zaprezentowali i jak zawsze niezawodny w obronie Pat Beverley. [więcej ...]

» Rewanż na Lakers
08.12.2016 - 5:29 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety zrewanżowały się Lakersom za porażkę w 1 meczu sezonu i zmiażdżyły LA w Toyota Center 134:95. Siedmiu naszych graczy zanotowało minimum 10 punktów. To był dobry mecz, który się dobrze oglądało. Fantastyczny mecz Erica Gordona, która chyba wznosi się na kolejne już wyżyny swojego talentu. [więcej ...]

» Celtics - Rockets 106:107
06.12.2016 - 7:27 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
37 punktów Hardena poprowadziło nas do zwycięstwa nad Celtics w Toyota Center. Mieliśmy sporo szczęścia bo próba Horforda na koniec meczu po prostu musiała wpaść, a dlaczego jednak stało się inaczej pewnie i on sam nie ma pojęcia. [więcej ...]

» Rockets - Nuggets 128:110
03.12.2016 - 11:52 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Kolejna noc i kolejna wygrana, Rakiety dobrze radzą sobie na wyjazdowej serii meczów. Rakiety prowadziły od samego początku tego spotkania, narzucając własne tempo i wygrywając wszystkie 4 kwarty. [więcej ...]

» Co za mecz! Po batalii Rockets ogrywają Warriors
02.12.2016 - 8:34 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety zagrały mega trudny i długi mecz. Regulaminowy czas gry nie dał rozstrzygnięcia i potrzebne były aż dwie dogrywki. Górą okazali się nasi ulubieńcy, wygrywając to spotkanie 132-127 w hali Warriors. Wygraliśmy pomimo mega meczu Kevina Duranta - 39 punktów i 13 zbiórek. Harden przeciwstawił tej linijce swoje kolejne triple-double w tym sezonie. Do tego kapitalny mecz sezonu Ryana Andersona! [więcej ...]

» Hayward i Gobert prowadzą Jazz do zwycięstwa nad Rockets
30.11.2016 - 6:38 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety uległy Jazzmanom w ich hali 101:120. Średni mecz Hardena, dobry mecz Gordona jednak to gracze Jazz błyszczeli w statystykach. [więcej ...]

» Double-double Hardena i wygrywamy z Portland
28.11.2016 - 6:16 - dodał: Łukasz Trymczuk (Trymas)
Rakiety odniosły kolejne wyjazdowe zwycięstwo, tym razem pokonując Blazers w ich hali 130:114. Był to bardzo dobry mecz Rakiet z liderującym James Hardenem, który naprawdę się popisał. Było to dobrze drużynowo wykonane spotkanie, co odzwierciedla wynik, Portland po prostu nie potrafili znaleźć na nas sposobu mimo świetnej gry ich duetu Lillard-McCollum. Do tego kolejny mecz z bardzo dobrą skutecznością w rzutach za 3 punkty. [więcej ...]